Program partnerski Floks.pl / FAQ

O programie partneskimRegulamin programu partnerskiego | FAQ | Dlaczego warto | Tabela prowizji | Wzór umowy

Co robić jeśli nie mam swojej strony?

To nic straconego. Wystarczy, że do linku z naszego sklepu dokleisz swój indywidualny Tag. Link może wyglądać tak: http://www.floks.pl/kompostownik-maxisilo-700-700l-czarny,id522.html?pp=123456 W miejscu 123456 wpisujesz, swój indywidualny numer ID dostępny w panelu programu partnerskiego po zalogowaniu na stronie. Na stronie rejestracji podane jest specjalne pole ‘polecający’, to również plus dla Ciebie. Możesz przekonać, swojego znajomego by zarejestrował się na floks.pl wpisując podczas rejestracji Twój numer ID.

Jak dług działa link?

Po kliknięciu w link/banner przeglądarka przechowuje plik cookie przez 30dni. W tym czasie podczas rejestracji, numer ID polecającego będzie wpisywany automatycznie.

Czy to dobry sposób na biznes?

Klient raz zarejestrowany zostanie przypisany dożywotnio do Twojego ID, od każdego zakupu i każdej kwoty nawet najmniejszej otrzymasz prowizję. Prowizja jest wypłacana miesięcznie, pod warunkiem że przekroczy kwotę 150zł netto. Jeśli nie uda Ci się uzyskać minimalnej kwoty niezbędnej do wypłaty Twoje uzbierane środki przechodzą na kolejny miesiąc.

Nie mam zarejestrowanej działalności gospodarczej czy mogę uczestniczyć w programie?

Oczywiście, pod warunkiem że masz ukończone 16lat i jesteś obywatelem RP. Warunkiem wypłaty środków jest podpisanie umowy i dostarczenie rachunku. W tym przypadku kwotę prowizji należy pomniejszyć o zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Wzór umowy oraz rachunek znajdziecie w dziale ‘wzór umowy’. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą warunkiem wypłaty środków jest przesłanie faktury VAT. Wzór faktury VAT w dziale ‘wzór umowy’.